Сергей Шульженко: "ПІДПОЛКОВНИКА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ ЗАТРИМАЛИ З..."

Сергей Шульженко в facebook:

ПІДПОЛКОВНИКА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ ЗАТРИМАЛИ З ХАБАРЕМ ТА ПАКУНКОМ ПРЕКУРСОРІВ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ПСИХОТРОПНИХ ЗАСОБІВ ВІДЕО, ФОТО Об этом сообщает solovei.in.ua со ссылкой на СМИ.

ПОСАДОВЕЦЬ В ПОГОНАХ ВИМ ... АГАВ ТА ОТРИМАВ 1 ТИСЯЧУ ДОЛАРІВ США З 57-РІЧНОЇ ЖІНКИ ЗА НЕПРИТЯГНЕННЯ ЇЇ СИНА ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. ПІД ЧАС ЗАТРИМАННЯ, В БАГАЖНИКУ АВТОМОБІЛЯ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО БУЛО ВИЯВЛЕНО 1750 ПІГУЛОК ЛІКАРСЬКОГО ПРЕПАРАТУ ЕФІНА.

До Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України звернулася мешканка Камянська із заявою про неправомірні дії начальника відділу Управління карного розшуку ГУНП у Дніпропетровській області. 40 - річний підполковник поліції вимагав від жінки 1 тисячу доларів США за уникнення її сином, який скоїв крадіжку, відповідальності.

За матеріалами УДВБ поліції військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України за викритим фактом було розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

На одній з вулиць міста Камянське відбулася зустріч поліцейського та заявниці, під час якої жінка передала йому озвучену суму грошей. Відразу після одержання неправомірної вигоди співробітника карного розшуку затримали у його власному автомобілі працівники внутрішньої безпеки Національної поліції України, військової прокуратури, Управління Служби безпеки України та ГУНП у Дніпропетровській області.

Предмет хабаря слідчими прокуратури було вилучено, крім того, у багажному відділенні автівки затриманого під час огляду виявили пакунок з 175 конвалютами пігулок лікарського препарату Ефіна. Особливість пігулок у тому, що вони у своєму складі містять прекурсор псевдоефедрин, з кого виготовляються психотропні засоби амфетамінового ряду.

Наразі працівника поліції затримано в порядку ст.208 КПК України. Вирішується питання щодо остаточної кваліфікації його дій та оголошення йому підозри, з метою притягнення до відповідальності.Сергей Шульженко


ТОП новости

Вход

Меню пользователя